У Миколаєві розкрили підпільний цех з виробництва неякісного насіння (ФОТО, ВІДЕО)

Мешканці Первомайського району Миколаївської області облаштували у себе вдома сімейний бізнес з виготовлення та фасування посівного матеріалу кукурудзи та овочів під марками відомих виробників і за допомогою спеціального обладнання звичайний товар ставав «фірмовим».
Про це повідомляє прес-служба МВС.
Організаторами підпільного цеху виявилися місцеві жителі, 54-річний батько і 27-річний син. Фальсифікований товар чоловіки реалізовували фермерським господарствам Миколаївщини. Для виготовлення та фасування продукції наймали робітників.
Як повідомив начальник сектору Державної служби боротьби з економічними злочинами Первомайського МВ УМВС старший лейтенант міліції Євген Веретенський, правоохоронці встановили факт незаконного використання приватними підприємцями товарних знаків.
За рішенням суду, в ході проведення обшуку в домоволодінні зловмисників оперативники виявили та вилучили знаряддя для виготовлення фальсифікованої продукції: бетонозмішувальну машину, сівалки, фени для сушки товару, пристрої для пакування, фарби різних кольорів, сертифікати якості зернових культур різних марок, цінники, зразки оригінальної фірмової продукції для вітрини та інші засоби для виробництва підробленого товару на загальну суму понад 21 000 гривень. Також було вилучено 63 ємності об'ємом 20 л. з написом торгової марки «СТР», 72 нові упаковки фірм «Суданка», «Singenta», «Euralis Semens», «Pioner» і ємності для упаковки насіння овочів в кількості 377 штук.
167 мішків незаконно виготовленої продукції загальною вагою понад 4800 кг і 1237 упаковок різних торгових марок з інсектицидами, гербіцидами та пестицидами направлено правоохоронцями для проведення відповідних експертиз.
За даним фактом слідчим відділенням Первомайського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 229 КК України «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару», санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.